2022’de mevcut olan en iyi güvenlik kameraları için kesin bir rehber arıyorsanız, o zaman doğru yerdesiniz


Dünyanın neresinde olursanız olun evinizde telefonunuzda veya tarayıcı pencerenizde neler yaşandığını canlı olarak izleyen, giderek artan sayıda güvenlik kamerası olduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Bu sistemlerin tümü size söz verdikleri şeyi vermez, bu da en iyi güvenlik kamerasını seçmeyi zorlaştırır
.

2022′ daki En iyi Güvenlik Kamerası Hangisidir?

İç mekân kullanımı için, ciddi bir güvenlik kamerasından çok bir büyük veya evcil hayvan kamerası olsa bile Logitech’in Logi Circle 2 Wired tavsiye ederiz. Kablolu (bir pil takımı mevcut olmasına rağmen) ve hava koşullarına dayanıklı olduğu için teknik olarak dış mekanlarda kullanılabilir. Video kalitesi de çok iyi ve kullanımı çok kolay.

En iyi Güvenlik Kamerası 2022

Nest ve Canary kameraları (daha fazlası için aşağıya bakınız) dahil olmak üzere bir dizi başka çok iyi akıllı güvenlik kamerası seçeneği var, ancak öne çıkan bir diğeri de Hive View. Dürüst olmak gerekirse, oldukça basit – özellikleri için değil, ancak mevcut rakiplerinin çoğunun yaptığı gibi, sadece küçük bir CCTV kamerasına veya kaide üzerindeki göze benzemekten ziyade oldukça cesurca görünüyor.

Sizin için En iyi Güvenlik Kamerası Nasıl Seçilir?

Bu kamera seçimi, gece çekimi için kızılötesi ya da otomatik hareket algılama gerekip gerekmediğini en kısa sürede anlayabilmeniz için her şeye sahiptir. Daha akıllı kameraların bazıları da yüz tanıma özelliği sunar ve bir yabancı ile ailenizin bir üyesi arasındaki farkı anlayabilir.

Mülkünüzün en kapsamlı görüşü için, gece görüşü içeren ve uygun kalitede kayıt yapabilen bir şey istiyorsunuz – ve hemen hemen tüm kameralar artık en azından HD çözünürlükte geliyor.

En iyi Güvenlik Kamerası 2022

Ayrıca, bu listeyi güvenilir ve gerçekten yararlı olan uyarıları yayınlayabilecek kameralarla sınırlandırmayı da denedik – kameranız her yaprak patladığında telefonunuza ping atıyorsa, yakında kontrol etmek zorunda kalmayacaksınız .

Kameranın gördüğü yer ile iletişim kurabilmek istiyorsanız – çocuklarınız, evcil hayvanlarınız, yaşlı ebeveynleriniz – o zaman iki yönlü ses içeren bir seçenek aradığınızı bilmeniz gerekiyor. Bu, daha az yaygın bir özellik olmasına rağmen, davetsiz misafirleri korkutup kaçırmak için ihtiyacınız olacaktır.

Tüm bu faktörler ve düşünceler dikkate alındığında, 2022’deki en iyi güvenlik kamerası için seçimlerimiz – ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir şey bulmalısınız.

Ücretsiz keşif ve ihtiyacınıza uygun güvenlik kamerası için Lütfen Bize Ulaşın.
GSM : 0555 622 3322